KONST / Ramar / Ram 7528010
*
nr 752 8010
Ram
Innermått 88 x 70
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 april 2012
kl 19:32:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/4 15:00:26
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
5025 Assietter
12 st, Grindley, England
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:50
-
5252 Bordslampor
ett par, Keramik. Höjd: 58 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:47
-
5259 Burkar
2 st, Kina. Höjd: 11-11,5
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:59
-
5300 Färgetsning
Jorgo Krallis (f. 1937), "Team-Tram", Monogramsign..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:18
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:50
*
Ram
nr 752 8010
Ram
Innermått 88 x 70
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 april 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/4 15:00:26 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
5025 Assietter
12 st, Grindley, England
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:50 -
5252 Bordslampor
ett par, Keramik. Höjd: 58 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:47 -
5259 Burkar
2 st, Kina. Höjd: 11-11,5
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:59
-
5300 Färgetsning
Jorgo Krallis (f. 1937), "Team-Tram", Monogramsign..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:18 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:50